Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Ogłoszenie o koncesji

W dniu 19.03.2018 r. opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji dotyczące zawarcia umowy na usługi Operatora Infrastruktury świadczone w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego w projekcie pn. Śląska Regionalna Sieć Szkieletowa.

Jednolity Plik Kontrolny - podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).

Ruszyła kolejna rekrutacja!

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT.

Dlaczego?

Zaprezentowane podczas warsztatów praktyczne możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii wskażą jak za pomocą nich można osiągnąć sukces w biznesie, otworzyć drogę do kariery zawodowej, zapewnić dostęp do informacji w każdym miejscu lub oszczędzić czas.

Dla kogo?

Warsztaty kierowane są do wszystkich osób, które są zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym oraz posiadają podstawowe umiejętności obsługi komputera.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Można wsiąść udział tylko w jednym wybranym temacie!