Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Rekrutacja na kolejne bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT.

Temat: Skuteczna optymalizacja SEO stron dla wyszukiwarek internetowych w 2017r.

Dlaczego?

O optymalizacji SEO - fundamencie skutecznego pozycjonowania i zdobywania zasięgu w wyszukiwarkach internetowych napisano i powiedziano już chyba wszystko. Sęk w tym, że często omawiane są elementy nie mające istotnego wpływu na ranking Google, a niekiedy wręcz wskazówki te są błędnie powielane przez lata.

Warsztat pozwoli zapoznać się z metodyką optymalizacji stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy i wytyczne, z uwzględnieniem szybkości ładowania i architektury treści. Omówimy zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane kwestie oraz typowe błędy i często powtarzane twierdzenia nie mające dziś oparcia w rzeczywistości.

Dla kogo?

Specjaliści odpowiedzialni za przygotowywanie i aktualizowanie firmowych stron internetowych oraz samodzielni freelancerzy posiadający swoje strony internetowe.

Szkolenie skierowane jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu języka HTML lub sprawnie poruszają się po wybranym systemie CMS (do zarządzania treścią w stronach internetowych). Zdobyta wiedza pozwoli poprawić swoje serwisy tak, aby zdobywały więcej wizyt z wyszukiwarek internetowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Szczegóły i rejestracja.

Gdzie?

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego,

ul. Powstańców 34, Katowice – sala 205

Kiedy?

25.10.2017r. (środa) Uwaga! zmiana terminu: 9.11.2017r.

Warsztaty realizowane są w ramach Regionalnego programu promocji społeczeństwa informacyjnego

Autor: Magdalena Cicha 2017-10-17