Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Bezpłatne warsztaty: Dobre praktyki w tłumaczeniu stron i dokumentów cyfrowych - narzędzia CAT wspierające proces tłumaczenia

TERMIN SZKOLENIA ZOSTAŁ ZMIENIONY NA 25 PAŹDZIERNIKA 2019 R.

 

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty: "Dobre praktyki w tłumaczeniu stron i dokumentów cyfrowych - narzędzia CAT wspierające proces tłumaczenia"

Termin: 09.07.2019 r. (wtorek)

Czas: godz.: 9.00 – 14.00, rejestracja od godz.: 8.30

Miejsce: Katowice, Park Przemysłowo - Technologiczny Revita Park, ul. Żelazna 17 C, Sala szkoleniowa C23,

UWAGA!

UCZESTNICY SZKOLENIA PROSZENI SĄ O ZABRANIE WŁASNYCH LAPTOPÓW.

Grupa docelowa:

Szkolenie (w formie warsztatowej) skierowane jest do grupy około 30 osób z województwa śląskiego.

Warsztaty skierowane są do osób, które nie tylko w pracy zawodowej zajmują się przygotowaniem stron internetowych ale również osób, które w sposób ciągły pogłębiają swoją wiedzę na temat szybkiego tłumaczenia dokumentów lub stron internetowych zgodnie ze standardem ISO. 

Nabyte na warsztatach nowe kompetencje umożliwią uczestnikom zajęć umiejętne przygotowanie materiałów informacyjnych, edukacyjnych oraz promocyjnych zgodnie z zasadami poprawnego tłumaczenia. Ponadto w/w umiejętności w znacznym stopniu przyspieszą wymianę informacji w postaci elektronicznej zgodnie z zasadami dobrych praktyk ze szczególnym uwzględnieniem zasad WCAG (Web Content Accessibility Guidelines).

2019-06-24