Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

PREZI jako alternatywne narzędzie tworzenia prezentacji

 CO TO JEST PREZI?

PREZI to innowacyjne narzędzie służące do budowania prezentacji multimedialnych.

Całą treść prezentacji tworzymy na zasadzie wielkiej interaktywnej mapy myśli, którą na koniec porządkujemy.  PREZI to przede wszystkim aplikacja internetowa, ale ma również swoje odpowiedniki na komputery oraz urządzenia mobilne.

DLACZEGO PREZI?

  • wpływa na kreatywność
  • łatwy w obsłudze
  • nowatorski sposób stworzenia i zaprezentowania prezentacji

Przyjdź i poznaj ideę robienia prezentacji w formie mapy myśli i naucz się ją przedstawiać. Dzięki temu podczas wystąpień publicznych – w trakcie szkoleń, konferencji czy sprzedaży – będziesz mieć większą szansę na zaimponowanie odbiorcom oryginalną prezentacją oraz przykucie ich uwagi.

Przykładowa prezentacja tutaj.

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane było do wszystkich osób, które chciały poznać inny wymiar prezentacji multimedialnych.

Odbyło się:

I termin 22.02.2013r. (piatek) godz. 09.00 – 16. 00

II termin 23.02.3013r. (sobota) godz. 09.00 – 16.00

Miejsce: Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego, ul. Powstańców 34, Katowice – sala 205

DODATKOWE INFORMACJE:

Informujemy, że z uwagi na fakt finansowania szkolenia ze środków publicznych, jest ono skierowane do osób, które chcą w nim uczestniczyć z własnej inicjatywy (tj. uczestniczących jako osoba prywatna, a nie skierowanych przez pracodawcę w ramach godzin pracy na zasadzie delegacji/wyjścia służbowego).W związku z tym w przypadku chęci uczestnictwa w szkoleniu przez osobę zatrudnioną, aby uniknąć konieczności wzięcia urlopu proponujemy uczestnictwo w II terminie (sobota).

Zastrzegamy, że jeżeli ilość zgłoszeń przekroczy ilość miejsc na warsztatach, o uczestnictwie decydować będzie kolejność przesłanych formularzy rekrutacyjnych oraz będziemy kwalifikować maksymalnie dwie osoby z jednej instytucji.

Warsztaty organizowane są w ramach Regionalnego Programu Promocji Społeczeństwa Informacyjnego.